Kvalifikacioni turniri za Kup Srbije 2017/18, za kategoriju igrača 2003. godište i mlađi, odigraće se na SC Banjica (Grupa A) u period od 02.12. do 10.12. i SC Milan Gale Muškatirović (Grupa B) u periodu od 15.11. do 26.11.2017. godine. 

Grupa A
1. Partizan 1
2. Zemun
3. Banjica
4. Singidunum
5. Partizan 2 6. Beograd
7. Novi Beograd 011 1

Raspored utakmica:
I kolo | Subota | 02.12.2017.

Zemun - Novi Beograd 011 1
Banjica - Beograd
Singidunum - Partizan 2
Slobodan: Partizan 1

II kolo | Nedelja | 03.12.2017.
Beograd - Singidunum
Novi Beograd 011 1 - Banjica
Partizan 1 - Zemun
Slobodan: Partizan 2

III kolo | Nedelja | 03.12.2017.
Banjica - Partizan 1
Singidunum - Novi Beograd 011 1
Partizan 2 - Beograd
Slobodan: Zemun

IV kolo | Subota | 09.12.2017.
Novi Beograd 011 1 - Partizan 2
Partizan 1 - Singidunum
Zemun - Banjica
Slobodan: Beograd

V kolo | Subota | 09.12.2017.
Singidunum - Zemun
Partizan 1 - Partizan 2
Beograd - Novi Beograd 011 1
Slobodna: Banjica

VI kolo | Nedelja | 10.12.2017.
Partizan 1 - Beograd
Zemun - Partizan 2
Banjica - Singidunum
Slobodan: Novi Beograd 011 1

VII kolo | Nedelja | 10.12.2017.
Partizan 2 - Banjica
Beograd - Zemun
Novi Beograd 011 1 - Partizan 1
Slobodan: Singidunum
 

Grupa B
1. Crvena Zvezda
2. Taš
3. TENT
4. Stari Grad
5. Novi Beogard 011 2
6. Vračar
7. Beograd 2

Raspored utakmica:
I kolo | Sreda | 15.11.2017.

20:00 | Taš - Vračar
21:00 | Stari Grad - Novi Beograd 011 2
22:00 | TENT - Beograd 2
Slobodna: Crvena Zvezda

II kolo | Petak | 17.11.2017.
09:00 | Beograd 2 - Stari Grad
10:00 | Vračar - TENT
11:00 | Crvena Zvezda - Taš
Slobodan: Novi Beograd 011 2

III kolo | Subota | 18.11.2017.
20:00 | TENT - Crvena Zvezda
21:00 | Stari Grad - Vračar
22:00 | Novi Beograd 011 2 - Beograd 2
Slobodna: Taš

IV kolo | Nedelja | 19.11.2017.
18:50 | Vračar - Novi Beograd 011 2
19:50 | Crvena Zvezda - Stari Grad
20:50 | Taš - TENT
Slobodna: Beograd 2

V kolo | Sreda | 22.11.2017.
20:00 | Stari Grad - Taš
21:00 | Novi Beograd 011 2 - Crvena Zvezda
22:00 | Beograd 2 - Vračar
Slobodan: TENT

VI kolo | Subota | 25.11.2017.
18:00 | Crvena Zvezda - Beograd 2
19:00 | Taš - Novi Beograd 011 2
20:00 | TENT - Stari Grad
Slobodan: Vračar

VII kolo | Nedelja | 26.11.2017.
09:00 | Novi Beograd 011 2 - TENT
10:00 | Beograd 2 - Taš
11:00 | Vračar - Crvena Zvezda
Slobodan: Stari Grad